חתן כלה >>> שמלות כלה >>> יניב פרסי Yaniv Persy >>> אודות

תפריט

אודות - יניב פרסי שמלות כלה | יניב פרסי שמלות ערב

יניב פרסי

לאחר פעילות ענפה בחו"ל ולאחר שעבד בבתי אופנה מהמובילים בפאריז,אטליה ובניו יורק - ג'ון גליאנו, דיור, דונה קארן וקוואלי, בית האופנה PERSY של המעצב הבינלאומי יניב פרסי פותח בישראל סטודיו שמוקדש כולו לשמלות כלה, ושמלות ערב, בהזמנה אישית, לכלה המעוניינת בגישה מודרנית וייחודית לעיצוב שמלות כלה. בית האופנה משקף את את ערכי המותג בבחירת בדים ותפירה מוקפדת ובדיטיילים שמלווים את השמלות.

יניב פרסי , בוגר האקדמיה לעיצוב ”שנקר“ בעל הישגים מרשימים בתחום האופנה.
לאחר שפתח את שבוע האפנה בישראל עם קולקצית ביקורים מרשימה משיק את הבוטיק הראשון לשמלות הוט קוטור המעוצבות ונתפרות לכל כלה במיוחד, באיכות גבוהות במיוחד, בצד שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר. השמלות עשויות מבדים תוצרת חוץ, תוך הקפדה דקדקנית על איכות מושלמת, תפירה איכותית, עבודת יד ורקמות מיוחדות.

השמלות מעוצבות בשיתוף מלא עם צוות הסטודיו עליו נמנות תופרות עילית, תדמיתניות, רוקמות, מנהלת סטודיו ומעצבת נוספת. צוות הסטודיו המקצועי, מהטובים בתחומו בארץ, מלווה את הכלה לאורך כל התהליך, וקשוב לכל בקשה, רצון וחלום.

"בשבילי כל כלה היא עולם ומלואו. לכל כלה יש את הפנטזיה שלה, המיוחדת רק לה, ולכן אני רואה ביצירת שמלת הכלה – תהליך משותף מרגש וחד פעמי. כל כלה מקבלת את מלוא תשומת הלב וכל שמלה שיוצאת מהסטודיו היא האחת והיחידה מקוריות רעיונית, התחברות לצו האופנה, חדשנות מתמדת וריחוק מן המראה הבנאלי, הם הבסיס לעבודה ותהליך העיצוב

 

המותג PERSY הציג עד עתה חמש קולקציות קוטור מוצלחות המשווקות בבירות האפנה בעולם: פאריז, לונדון, מלאנו, ניו יורק ולוס אנג'לס. המותג מונה מחלקת הוט קוטור ,קולקציות דו עונתיות ומחלקת אביזרים. המותג נמכר בבוטיקים ובתי הכל-בו הנחשבים ביותר בעולם ובבירות אופנה והן בעיתונות העולמית לצד עיצוביהם של מעצבים מהשורה הראשונה (ג'יבנשי, פראדה, גוצ'י, מקווין).

 

ידועניות בעולם אשר מככבות בבגדיו ובתכשיטים של המותג PERSY : ALICIA KEYS, RIHANNA, BEYONCE, ELLIE GODENBERG, NATALIE DORMER, NICOLE SCHERZINGER, DEMI LOVATO  ועוד .

 

בישראל : רונית אלקבץ, קרן מור, אסתי גינזבורג, מלי לוי, רותם זיסמן-כהן, בר רפאלי, אבלין הגואל, ועוד רבות מובילות דעת קהל.

 

 

 


תמונה: אודות - יניב פרסי Yaniv Persy - שמלות כלה
צור קשר